Grozā: 0

Klientu serviss


Ja Jums ir jautājumi par INGLOT.LV mājas lapas darbību vai radušās neskaidrības par piegādēm vai pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar e-veikala klientu servisu, zvanot +371 20170337 vai rakstot uz epastu eveikals@inglot.lv 

 

Piegāde


 

Privātums


INGLOT.LV ciena savu klientu tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību. Mēs nodrošinam to, ka visi Lietotāju dati, kas aizpildīti reģistrējoties un iepērkoties mūsu e-veikalā tiek turēti slepenībā un garantējam, ka tie netiks nodoti trešajām personām. Mūsu klientu sniegtā informācija palīdz mums nodrošināt labu servisu, apstrādāt pasūtījumus, piegādāt preci un sniegt jums atbalstu.

 

Lietošanas noteikumi


Šie noteikumi uzskatāmi par juridisku vienošanos starp INGLOT kosmētikas oficiālo izplatītāju Latvijas teritorijā SIA IN COSMETICS reg. nr. 40103583838, turpmāk tekstā INGLOT.LV, un starp fizisku vai juridisku personu, kas iepērkas interneta vietnē INGLOT.LV, turpmāk tekstā Lietotājs. Šie noteikumi nosaka abu pušu tiesības un atbildību, kas saistīti ar preču piegādi, apmaksu un atgriešanu. Iegādāties preces vietnē INGLOT.LV var gan nereģistrēti, gan reģistrēti lietotāji, aizpildot reģistrācijas anketu, piekrītot lietošanas noteikumiem. Lietotājs ir atbildīgs par reģistrācijas anketā norādīto informācijas patiesumu. Pirkuma līgums starp INGLOT.LV un Lietotāju ir noslēgts brīdī, kad Lietotājs savā pirkuma grozā ievietojis preces no INGLOT.LV kataloga un nospiedis pogu "veikt pasūtījumu".

Pilni lietošanas noteikumi

 

Apmaksas informācija


Informācija pārskaitījumu veikšanai:

Saņēmējs: SIA IN Cosmetics

Saņēmēja reģistrācijas Nr: LV40103583838

Saņēmēja konts: LV14RIKO0002930230755

Saņēmēja banka: DNB banka

Kods: RIKOLV2X