Grozā: 0

Lietošanas noteikumi


1. Vispārējie noteikumi

Šie noteikumi uzskatāmi par juridisku vienošanos starp INGLOT kosmētikas oficiālo izplatītāju Latvijas teritorijā SIA IN COSMETICS reg. nr. 40103583838, turpmāk tekstā INGLOT.LV, un starp fizisku vai juridisku personu, kas iepērkas interneta vietnē WWW.INGLOT.LV, turpmāk tekstā LIETOTĀJS. Šie noteikumi nosaka abu pušu tiesības un atbildību, kas saistīti ar preču piegādi, apmaksu un atgriešanu. Iegādāties preces vietnē INGLOT.LV var gan nereģistrēti, gan reģistrēti lietotāji, aizpildot reģistrācijas anketu, piekrītot lietošanas noteikumiem. LIETOTĀJS ir atbildīgs par reģistrācijas anketā norādīto informācijas patiesumu. Pirkuma līgums starp INGLOT.LV un LIETOTĀJU ir noslēgts brīdī, kad Lietotājs savā pirkuma grozā ievietojis preces no INGLOT.LV kataloga un nospiedis pogu "veikt pasūtījumu".


2. Preces un cenas

INGLOT.LV ir iespējams iegādāties tikai kosmētikas uzņēmuma INGLOT ražotos kosmētiskos līdzekļus. Par katru katalogā nopērkamo preci pieejams detalizēts apraksts, ar kuru LIETOTĀJS var iepazīties pirms izdara pirkumu. Preču cenas e-veikalā INGLOT.LV norādītas euro valūtā, preces cenā ir iekļauts PVN. Lietotājs par precēm maksā ar bankas pārskaitījumu, pārskaitot naudu uz rēķinā norādīto kontu.

 

3. Piegāde

Lietotājs izvēlas piegādes veidu un norāda adresi, savukārt INGLOT.LV apņemas piegādāt preci uz norādīto adresi. Pasūtītās preces e-veikalā INGLOT.LV tiek piegādātas klientiem visā Latvijas teritorijā. Pirkumiem virs 40 eur preču piegādi Rīgā un Rīgas rajonā ar kurjeru nodrošinam BEZMAKSAS. Pirkumiem virs 40 eur preču piegādi visā Latvijas teritorijā nodrošinam BEZMAKSAS, izmantojot OMNIVA, PICKUP PAKU BODE, LATVIJAS PASTS pakalpojumus. Piegādes maksa pirkumiem zem 40 euro ar kurjeru līdz durvīm Rīgā un Rīgas rajonā – 3.00 EUR. Piegāde ārpus Rīgas uz OMNIVA pakomātiem - 2,45 EUR, piegāde ar PICK UP PAKU BODI - 2.50 EUR. Piegāde ar kurjeru līdz durvīm visā Latvijā - 6.00 EUR. Piegāde ārpus Rīgas ar Latvijas Pasts - 3.00 EUR

 

4. Privātums

INGLOT.LV ciena savu klientu tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību. Mēs nodrošinam to, ka visi Lietotāju dati, kas aizpildīti reģistrējoties un iepērkoties mūsu e-veikalā tiek turēti slepenībā un garantējam, ka tie netiks nodoti trešajām personām. Mūsu klientu sniegtā informācija palīdz mums nodrošināt labu servisu, apstrādāt pasūtījumus, piegādāt preci un sniegt jums atbalstu.

 

5. Atteikuma tiesības

Balstoties uz Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosacījumiem, Lietotājam ir tiesības 14 dienu laikā no iegādes brīža atteikties no pirkuma. Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota, tās iepakojums nedrīkst būt atvērts vai bojāts.. Atteiktā prece ir jānosūta vai jānogādā uz INGLOT veikalu T/C Domina Shopping Rīgā, Ieriķu ielā 3, iepriekš sazinoties un informējot par to  INGLOT.LV darbiniekus rakstot uz eveikals@inglot.lv vai zvanot pa tālr. +371 20170337. Preču atgriešanas transporta izdevumus sedz lietotājs.