Grozā: 0

INGLOT PASAULĒ


INGLOT Cosmetics ir profesionālās dekoratīvās kosmētikas zīmols ar vienu no plašākajām produktu un toņu kolekcijām pasaulē. Zīmolu 1983.gadā dibināja ķīmiķis Wojtek Inglot. Mūsdenās INGLOT piedalās lielākajos skaistumkopšanas notikumos sākot ar New York Fashion Week un beidzot ar mūzikliem Brodvejā! Šobrīd pasaulē darbojas vairāk kā 600 specializēti INGLOT veikali.

Uzņēmums nepārtraukti sadarbojas ar pasaulē atzītiem grima māksliniekiem, lai piedāvātu saviem klientiem krāsas, tekstūras un dizainus, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm, tajā pašā laikā tiek rūpīgi sekots līdzi, lai ražošanā tiktu izmantoti tikai labākie izejmateriāli: INGLOT produkti nesatur parabēnus, kā arī netiek testēti uz dzīvniekiem. 

 

 

INGLOT ir unikāls ar to, ka saviem klientiem piedāvā ne tikai vienu no pasaulē iespaidīgākajām krāsu izvēlēm viena zīmola ietvaros, bet arī iespēju komplektēt sev nepieciešamās produktu krāsas, skaitu un pat dažādu produktu kombinācijas personalizētās paletēs. Šī unikālā brīvības sistēma, INGLOT Freedom System, ir inovācija pasaules dekoratīvās kosmētikas nozarē!

Viena no  INGLOT izgudrotajām inovācijām ir O2M "elpojošā" nagu laka, kas ir caurlaidīga gan pret gaisu, gan ūdeni, nebojājot nagus! Arī INGLOT bāzes kolekcijas nagu lakām ir īpaši saudzīgs sastāvs, tās nesatur formaldehīdu, toluolu, DBP un kamparu!